جزئیات خدمات


پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل با هدف دسترسی راحت‌تر و آسودگی خاطر افراد در رابطه با نیاز به خدماتی مانند: کشیدن بخیه، تزریقات، تست قند خون، نوار قلب و غیره راه‌اندازی شده ‌است. .

این خدمات توسط پرستاران و مراکز تخصصی معتبر و مورد اعتماد و با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی، در منزل یا محل کار شما انجام می‌شود. 

خدمات پرستاری مهام درمان آریا شامل: ساکشن تراپی (ساکشن با هدف جمع‌آوری و استخراج ترشحات و خون آبه)، ان جی (لوله معده: لوله تغذیه بینی به معده)، کشیدن بخیه (کشیدن بخیه‌ها در منزل به کمک وسایل استریل)، انما (تخلیه کامل مواد دفعی از کولون – روده)، سرم تراپی همراه یک تزریق در سرم، بازکردن کج اندام‌ها، سونداژ (قرار دادن لوله‌ای به نام سوند در مجاری ادراری)، پانسمان (قراردادن یا تعویض پوشش محافظتی و درمانی زخم)، تست قند خون (اندازه‌گیری غلظت گلوکز-قند خون)،کنترل فشار خون (اندازه‌گیری فشار خون به وسیلیه فشار‌سنج)، نوار قلب (ثبت تغییرات پتانسیل الکتریکی ناشی از تحریک عضله قلب) و دیگر مراقبت‌های عمومی پرستاری است.

اقامت یکی از  اعضای خانواده، آشنایان و یا دوستان در بیمارستان می‌تواند برای همه استرس‌زا باشد. به همین دلیل بسیاری از افراد با توجه به شرایط بیمار، امکان استقرار در خانه و

استفاده از خدمات پرستاری در منزل را بررسی می‌کنند.

از طرفی برای برخی از بیماران محیط منزل و راحتی آن به سریعتر طی شدن روند بهبودشان کمک می‌کند. همچنین پرستاری در منزل از لحاظ صرفه‌جویی در وقت و پرداخت‌ها مقرون‌ به ‌صرفه‌تر است. درواقع با این خدمات یک مراقبت حرفه‌ای و تخصصی را در منزل برای بیمار در اختیار خواهید داشت.