درباره مادسترسی سهل و آسان و به صورت ۲۴ ساعته به خدمات پزشکی در منزل، بی‌شک یکی از نیازهای مهم بیمارانی با شرایط خاص است. از آنجای که حضور در مراکز درمانی در شهرها بدلیل اتلاف وقت پرهزینه خواهد بود و همچنین حضور افراد مسن یا ناتوان و بیمارانی که توانایی مراجعه حضوری را ندارند با مشکلات بسیار همراه است، مهام درمان آریا امکان استفاده از خدمات پزشکی در منزل را فراهم کرده است.

در حال حاضر خدمات پزشکی مهام آریا درمان شامل: پرستاری و تزریقات در منزل،  ویزیت پزشک عمومی و پزشک متخصص در منزل، خدمات فیزیوتراپی در منزل است..

مرکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل مهام درمان

 ما همراه با همکارى پزشکان و پرستاران مجرب بیمارستان هاى معتبراستان گیلان و ایجاد امکانات درمانى و تشخیصى ، فیزیوتراپى  ، درمان زخم بستر ، استفاده از روش هاى نوین،  کرایه تجهیزات درمانى لازم براى بیماران در محل زندگى ، و حضور پزشکان و پرستاران حرفه ای در سریعترین زمان ممکن از جمله خدماتى است که در این مرکز ارائه مى گردد.

خدمات درمانی

درمان زخم پاى دیابتى با استفاده از روش هاى علمى نوین (نه بازارى)،ارائه رژیم هاى غذایى متنوع به بیماران دیابتى ،پایش ها وکنترل هاى خاص بیماران دیابتى ازجمله خدمات قابل ارائه به همشهریان عزیزی است که مبتلا به بیمارى دیابت هستند (در هر گروه سنى)

ویزیت بیماران

ویزیت بیماران تحت شیمى درمانى پس از ترخیص از بیمارستان و در صورت لزوم انجام آزمایشات لازم و تماس با پزشک اونکولوژیست معالجشان جهت کسب دستورات لازم و…
ارائه مشاوره هاى روانى براى بیمارانى که احتیاج به روحیه بخشى دارند.

مشاوره و معاینه نوزادان

ارائه مشاوره براى سبک زندگى بیماران کلیوى مراحل پیشرفته و بیماران دیالیزى وارائه رژیم غذایى مخصوص به آن ها
ویزیت و معاینه نوزادان تازه ترخیص شده از بیمارستان جهت بررسى مشکلات احتمالى آن ها و ارائه مشاوره به مادران جوان در مورد نحوه شیردهى و نگهدارى نوزادان توسط پرستاران مجرب بخش هاى نوزادان

کرایه تجهیزات درمانی

کرایه تجهیزات لازم براى فتوتراپى نوزادان مبتلا به زردى در منزل  
این کار به نوزادى که منعى براى تغذیه از شیر مادر ندارد این امکان را مى دهد تا ضمن دور شدن از محیط آلوده بیمارستان وعفونته اى بیمارستانى از موهبت تغذیه با شیر مادر محروم نگردد و دوران زردى نوزادى را پشت سر بگذارد.

پزشک خانواده

مهم ترین و فراگیرترین خدمت قابل ارائه در این مرکز آن است که ما مى توانیم پزشک خانواده شما باشیم و با حضور در منزل شما تمام افراد خانواده را در هر سن و سال ویزیت کنیم و با توجه به سن شما،سابقه بیمارى هاى احتمالى و سابقه مصرف دارو آزمایشات غربالگرى لازم را تجویز کرده و حتى نمونه گیرى را هم در منزل انجام دهیم وپس از اطلاع از جواب آزمایش وتفسیر آن شما را ازسلامتتان مطمئن سازیم یا در صورت لزوم امکان پیگیری هاى بعدى را فراهم کنیم.
در پایان امیدوارم که تلاش و پیگیرى ما در این مؤسسه بتواند آسایش و اطمینان خاطر شما را فراهم آورد و شما را در تحمل رنج بیمارى و بیماردارى یارى کند.